The Reconnection (znovunapojení)

Iveta Skřivanová

Znovunapojení je evoluční proces, který nás navrací do stavu přirozené harmonie, zdraví a rovnováhy ve všech oblastech našeho života

Jedná se o propojení 102 bodů a meridiánů (energetických drah) v našem těle, tím je otevírá a propojuje do té doby uzavřený, energetický systém v našem těle s energetickými dráhami naší planety a celého prostoru jehož jsme součástí. Tím dochází k trvalému a celistvému napojení a také k harmonizaci všech aspektů v našem životě. Dochází k vymazání nefunkčních vzorců v našem energo-informačním systému a vyléčení na všech úrovních: mentální, emocionální, fyzické i duchovní.

Po The Reconnection jsme trvale a celistvě napojení. . Nastoluje harmonizaci všech aspektů v našem životě. Každému, kdo obdrží Reconnection (proces Znovunapojení) přinese zrychlení na jeho životní cestě.

The Reconnection (nebo také přijetí osobního Reconnection) se provádí jednou za život a není potřeba jej nikdy opakovat. Domnívám se, že je to něco tak zásadního pro každého z nás, že by ho měl mít úplně každý.

Pokud opravdu chcete změnit a urychlit svoji cestu k cíli, je The Reconnection pro Vás to pravé co Vás posune, urychlí Váš životní vývoj.

Osobní proces znovunapojení

Ideální v případě, pokud se chcete posunout v různých oblastech vašeho života. Tento proces se provádí jednou za život.

Cena je 333 EUR v přepočtu na Kč dle aktuálního kurzu ČNB.
Částka je jednotná pro všechny, kde tuto službu poskytují.

Pokud přešlapujete a potřebujete se posunout ve svém životě – ať už v oblastech vztahů, práce, kariéry, podnikání a osobního rozvoje, Proces The Reconnection vám do vašeho života vnese větší jasnost, harmonii a především Váš urychlí proces změn a životní vývoj ve všech aspektech vašeho života.

Obecně dochází ke zklidnění organizmu, k navýšení životní energie, k harmonizaci vztahů, ke zvýšení sebevědomí, efektivity, motivace a kreativity, k ujasnění cílů, atd.

  • proces se absolvuje pouze jednou za život
  • provádí se ve 2 sezeních
  • nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky – je vhodné i pro těhotné a osoby v jakémkoliv zdravotním stavu , pro všechny věkové kategorie včetně dětí
  • obě sezení je nutně podstoupit vždy osobně během max. 72 hodin
  • sezení trvá 30- 40 min., pro návštěvu obou dnů si vždy vyhraďte 60 minut

O The Reconnection a Rekonektivním léčení byly vydané 2 knihy, které jsou opravdu skvělou literaturou o metodě samotné, ale nastiňují i velice zajímavý pohled na život a svět kolem nás z jiného úhlu. Obě knihy napsal Dr. Eric Pearl. Jednu z nich ve spolupráci s Frederickem Ponzlovem.

Dr. Eric Pearl: Reconnection

The Reconnection – Uzdravte druhé, uzdravte sebe (350 Kč)
První kniha nám zprostředkovává životní příběh Dr. Erica Pearla. Přibližuje nám způsob jakým se on sám se k medodě The Reconnection dostal a co pro jeho život znamenala. Je napsána velmi zábavnou a čtivou formou a většina lidí ji přečte během několika dní. V knize The Reconnection – Uzdravte druhé, uzdravte sebe – Dr.Eric Pearl zde ukazuje jiný pohled na zažité pravdy kolem nás a umožňuje nám v mnoha ohledech udělat krok dopředu a odložit staré názory a přesvědčení. Zároveň popisuje jeho vlastní cestu spojenou s Rekonektivním léčením a The Reconnection a v závěru nám umožňuje se naučit tyto frekvence také cítit a používat ve svém životě. Mnoho lidí má během knihy zkušenost s tím, že frekvence začnou začnou být schopni fyzicky cítit sami na sobě.

Dr. Eric Pearl: Šalomoun Promlouvá

Šalamoun promlouvá – O návratu k léčivé energii vašeho života (350 Kč)
Druhá kniha Dr. Erica Pearla a Fredericka Ponzlova je trochu jiná než The Reconnection – Uzdravte druhé, uzdravte sebe. Z velké části se jedná o chanellovaný materiál, který získal Dr. Eric Pearl po 12leté spolupráci s Fredericem Ponzlovem. Tato kniha přináší mnoho velmi hluboce podaných myšlenek a konceptů, které vysvětlují Rekonektivní léčení a The Reconnection a principy na kterých fungují. Ukazuje zajímavý pohled na život v naší čtyřrozměrné realitě z jiné roviny existence, kterou kvantoví fyzici dnes nazývají multirozměrným vesmírem.

Ukázky z knih

„Udržujme svou pozornost na procesu. Výsledek je darem procesu. Proces. Při něm sílíme. Cesta, po které jste se vydali, vás vede na zvláštní místo a velkolepým způsobem otevře vaše srdce.“

„Důležité je se natahovat, a ne izolovat. Někdy cítíme, že najdeme sami sebe v osamocení. Není tomu tak. Najdeme „sebe“ v interakci s druhými. Proto se nerodíme na opuštěném ostrově. Jsme tady, abychom do svých životů začlenili jiné životy. Pozvali je dál. Lekce, které se máme naučit, spočívají v této interakci.“

„Chci, abyste žasli… Chci, abyste si uvědomili jinou rovinu.. Součást mnohem větší roviny… Vždycky jste byli součástí cyklu… Jste tu, abyste usnadnili své vnímání… Vstupujete do planiny existence… V tomto vesmíru toho máme tolik co pochopit.“

„Mohou být období, kdy se budete cítit velmi ztraceni. Bez kontaktu sami se sebou. Můžete se cítit méně vycentrovaní, zmatení. Ale vaše zmatení je součást procesu. Jste teď ve stavu proměny, a musíte opustit předpojatosti, protože měníte formu energie tak, jak skrze vás přichází. A to zesílí, tak jak se osvobodíte od bývalého myšlení.“

Objednejte se

The Reconnection vás navrátí do rovnováhy a rozvine váš životní potenciál. Objednejte se na konzultaci a na sezení si prosím vyhraďte 1 hodinu vašeho času.