Transformativní koučink

Transformativní koučink

Všichni někdy uvízneme na ,,MĚLČINĚ,, a hledáme cestu zpět do hlubin svého nitra, hledáme prostor, kde je to naše DOMA – prostor, kde máme pocit klidu a bezpečí. Prostor, kde přestává plynout čas. Prostor, kde se cítíme být dokonalí a šťastní.

Víte, že každý z nás má tento prostor v sobě?
Je to prostor ČIRÉHO VĚDOMÍ. Prostor, z něhož vycházejí všechny naše MYŠLENKY a zase se do něj vracejí. Všechny naše životní problémy jsou výsledkem toho, že ztrácíme směr a zamotáváme se do svého vlastního myšlení. Řešením všech těchto problémů je pak najít cestu zpět ,,DOMŮ,, a přesto jste vždy ZA VŠECH OKOLNOSTÍ DOKONALÍ.

Transformativní koučink je speciální druh rozhovoru, který vás vede k vaší skutečné proměně skrze ,,NASLOUCHÁNÍ,,. Umožní vám vrátit se zpět ,,DOMŮ,, a najít tak ztracený klid, pocit bezpečí, radosti, štěstí a lásky. Dovede vás k osobní transformaci, která často začíná těmi nejmenšími změnami UVNITŘ SEBE.

Jakmile spatříte svůj vnitřní svět, zmizí všechny překážky na cestě ke štěstí, začnete žít sami SEBE a svoji PRAVDU. Budete jednoduše šťastnější a radostnější než kdykoliv předtím, neboť se do tohoto prostoru přítomnosti budete chtít vracet mnohem častěji, protože už víte, že tady jste ,,DOMA,,.

Transformativní koučink je hodně o tzv. ,,NASLOUCHÁNÍ,, a vyznačuje se tím, že během naslouchání nikoho nehodnotíme, neodsuzujeme, neradíme. Ale neznamená to, že bychom, pokud cítíme, že je to potřeba, nemohli sdělit svůj názor nebo radu.

V čem vám tranformativní koučink pomůže?

Transformativní koučink vám může pomoci změnit ŽIVOT v mnoha životních oblastech: kariéře, vztazích, financích, zdraví. a i v tom, jak se na svět díváte.

 • Lépe porozumíte SOBĚ I DRUHÝM
 • Zlepšíte si tím VZTAHY nejen v rodině, ale i na pracovišti, s přáteli, kolegy…
 • Navýšíte svoji výkonnost, inspiraci, tvoření, motivaci
 • Navýšíte radost ze života – získáte štěstí a duševní pohodu – méně stresu
 • Lépe budete překonávat svoje hranice, omezení, staré vzorce chování a zvyky
 • Budete více objevovat a odkrývat sebe sama a svoje skryté dary a potenciální možnosti
 • Budete více žít SVŮJ ŽIVOT, ve svojí PRAVDĚ

Jak transformativní koučink funguje?

Zpočátku by vám asi připadalo divné jen tak vše kolem sebe nebo uvnitř sebe sledovat a radovat se a nevšímat si starých impulzů a reakcí a jenom NASLOUCHAT a spolu s tím – VNÍMAT – POZOROVAT A CÍTIT.

NASLOUCHÁNÍ je veliká výzva a to i pro zkušeného jedince, ale tato výzva nám odhaluje i mnohá tajemství.

Můžete se dozvědět fascinující věci O SOBĚ a jiných lidech. Můžete se naučit porozumět lidem i sobě samému.

Pocity strachu, samoty, izolace, bezmoci, jsou náznakem, že nejsme ve spojení s procesem, že nejsme tady a teď.

V čem je tranformativní koučink jiný?

Už vám někdo, někdy naslouchal celých 10 -15 -20 minut nebo dokonce 1 hodinu aniž by vás přerušoval, skákal do řeči, aniž by vás nebo to co sdělujete posuzoval?

Transformativní koučink je hodně o tzv. ,,NASLOUCHÁNÍ,, a vyznačuje se tím, že během naslouchání nikoho nehodnotíme, neodsuzujeme, neradíme. Ale neznamená to, že bychom, pokud cítíme, že je to potřeba, nemohli sdělit svůj názor nebo radu.

Podstatou je BÝT – BÝT tu, BÝT s daným člověk, BÝT s jeho příběhem. Jde o to dostat se na vlnu opravdového lidského setkání, kde jsou lidé schopní sdílet svoje příběhy s maximální otevřeností, bez zábran ze strachu, že ,,mě někdo bude posuzovat“, …je zde prostor bez soudů nebo očekávání, je zde BEZPEČNÝ PROSTOR pro otevřené sdílení, kdy se společně s klientem dostáváme do bodu vědomí, kde nám odpovědi na otázky přicházejí dříve než otázky, kde zkrátka někdy stačí jen BÝT a NASLOUCHAT.

Je to místo, kde se stáváme VĚDOMÝMI. Je to místo uvnitř nás, kde se potkáváme se svojí MOUDROSTÍ a POCHOPENÍM.

Pro koho je transformativní koučink určen?

Pro kohokoliv bez ohledu na pohlaví, věk, vzdělání, profesi nebo momentální stav mysli.

Pro všechny lidi co chtějí zapracovat na své vlastní vnitřní pohodě, mentálním i fyzickém zdraví, vztazích, kreativitě, porozumění a také výkonnosti i finanční situaci.

Pro každého, kdo má pocit, že ho svazují negativní myšlenky a pocity, více než by chtěl.

Pro každého, kdo má pocit, že nemůže překonat magické prokletí svého života a zakletých životních příběhů. Pokud si totiž hýčkáte staré rány a libujete si v nemilých vzpomínkách, děláte si život příliš obtížným. Překážíte tak svému ,, UMĚNÍ,, - svojí plnosti BYTÍ.

Koučovací sezení na zkoušku

Jedná se o první osobní nezávazné a bezplatné sezení, které trvá přibližně 60 min. Cílem je abychom se vzájemně poznali a měli jste možnost se mě zeptat na vše, co vás ohledně koučování zajímá. Seznámíte mě s vaším tématem a poznáte moji energii. Získáte možnost koučování zažít a vyhodnotit, zda je to vaše cesta, zda si vzájemně lidsky sedíme. Na základě toho se dále rozhodnete, zda se domluvíme na dalším sezení.

Osobní koučink

Pokud preferujete osobní setkání a klidné posezení u kávy nebo čaje, pak nabízím setkání u mne v kanceláři v Poděbradech v rámci čtyř stěn, které budou naslouchat ve vší diskrétnosti s námi. Případně lze zvolit i jiné vámi určené místo, které vám poskytne klid a bezpečí pro koučink.

 • délku našeho setkání si zvolíte sami v rozmezí 1 – 3 hodin
 • cena 1 200 – 3 000 Kč / 1 sezení dle délky
 • 3 sezení: sleva 10%, 6 sezení: sleva 20%

Termín si ujasníme s kalendářem v ruce po telefonu nebo e-mailem bezprostředně po připsání platby na účet.

Koučink v přírodě

Vyměňte 4 stěny za procházku přírodou, mezi stromy, kde vládne DŮVĚRA – BEZPEČÍ - RESPEKT. Po předchozí domluvě se potkáme v daný čas na daném místě odkud naše cesta poplyne dle vašeho tempa. Půjdeme zkrátka tak, abychom si mohli povídat. Transformativní koučink v přírodě má úplně jiný rozměr! Změna prostředí a to, že se s vámi je někdo, kdo vám opravdu naslouchá, vám pomůže srovnat si myšlenky a přehodnotit jejich vnímání.

 • 1,5 - 3hodinové cesty probíhají do vzdálenosti cca 50 min. od Poděbrad
 • cena 2 500 Kč - 4 200 Kč (dle času)

Čerstvý vzduch, chůze a uvolněné neformální prostředí zklidní vaše myšlenky. Příroda snižuje stres a poskytuje relaxaci a tím i možnost podívat se hlouběji do svého nitra. Příroda nám pomůže dostat se hlouběji a blíž k sobě.

Koučink online nebo po telefonu

Koučink online nebo po telefonu je dnes standardem a fungující možností. Setkání doma. Každý u sebe, přesto s obrazem, zvukem a se vší citlivostí. Na hodinu. Ideální volba ve chvíli, kdy si potřebujete něco v rychlosti ujasnit, ale máte mě trochu z ruky, jste na druhém konci světa, nebo jen zkrátka honíte čas – pak je tu možnost vidět se na kratší dobu – třeba na hodinku a rovnou on-line, ať nemusíte nikam jezdit. Sice osobní kontakt je jedinečný, ale i obraz a zvuk umí zázraky.

 • cena za hodinové online setkání 1 200 Kč
 • 3 sezení: sleva 10%, 6 sezení: sleva 20%

Termín si ujasníme s kalendářem v ruce po telefonu nebo e-mailem bezprostředně po připsání platby na účet.

Intenzivní koučovací balíčky

Nabízím možnost intenzivního koučinku, ve chvíli, kdy potřebujete řešit náročnější témata nebo potřebujete rychlý vhled do vašeho tématu, který řešíte. Změna prostředí a intenzita transformativního koučinku může přinést řešení v mnoha životních oblastech, kterých se můžeme v rámci intenzivního koučinku dotknout. Cokoliv v životě děláme intenzivně přináší nám rychlejší výsledky, a tady to platí dvojnásob – ve chvíli, kdy mi dáte tu důvěru a stanu vaším průvodcem na cestě v objevování vaší PRAVDY , kterou hledáte ve spojení s vaším tématem, můžete dosáhnout změny mnohem rychleji, než kdybychom se potkávali v rámci sezení s odstupem několika dnů. Cena dle dohody po konzultaci.

Objednejte se

Život by měl být BOHATÝM ZÁŽITKEM, neměl by být plochý a prázdný.