o mně

léčí fyzické
i psychické PROBLÉMY

Kdyby mi někdo před 10 lety oznámil, že se budu napojovat na VESMÍR a propojovat lidi s léčivou energií, nevěřila bych mu a řekla si, že spadl z ,,MARSU,,.

V životě nic není náhoda a každý z nás má svůj směr i cíl a tak jsem se i já jak věřím ne náhodou ocitla na cestě k REKONEKTIVNÍMU LÉČENÍ A THE RECONNECTION.

Ve svém životě jsem byla realista, který přečetl pár knih s touto tématikou a možná někde v hloubi duše věřila,  že by něco mohlo být mezi nebem a zemí, přistupovala jsem k těmto věcem s nedůvěrou a odstupem tak jak mnozí z Vás, byla to pro mne sci-fi, ale to pouze do doby než jsem si to díky své zvědavosti nevyzkoušela tzv. na vlastní kůži.

Mojí skutečnou prvotní zkušeností s léčivými energiemi kolem nás byly: kurzy u mistra B. Tichanovského: reiky, bezkontaktní masáže Džuny Davitašvili věhlasné ruské léčitelky, kvantové energie aj. díky těmto kurzům jsem se dostala k něčemu do té doby pro mne nepochopitelnému, k energiím kolem nás, které jsem dokázala najednou pocítit a utvrdila jsem se, že jsou skutečné, že existují, jsou kolem nás, jsou součástí našeho života a bytí, stejně tak jako vzduch, který dýcháme a není vidět a všichni víme, že je. Bylo to jako probuzení, začala jsem si s nimi hrát a zjistila jsem, že tyto energie mají i různé frekvence, které nejsou vždy stejné, můžeme se na ně napojit, cítíme je a můžeme je předávat i druhým, kteří tuto svoji schopnost doposud neprobudili, přestože ji máme všichni, jen jsme na ni zapomněli.

Začala jsem si více a více uvědomovat, že to co jsem četla v knihách a bylo pro mne nepředstavitelné,  je najednou pravda a že pokud si pro to člověk nesáhne a nepřijde sám, tak tento pocit a zkušenost  je nesdělitelná, že to lidi nemohou pochopit pokud tuto energii neprožijí vlastním tělem a v myšlenkách, je to jako když vás napojí na elektrický proud, který sice není vidět, ale když Vám ho pustí do těla pocítíte ho celou svou bytostí .

rozvijí 
životní potenciál

vrací rovnováhu

A protože náhody neexistují, na internetu jsem se dostala k videu s Dr. Ericem Perlem v pořadu ČT24 před půlnocía došla jsem si tak k REKONEKTIVNÍMU LÉČENÍ, které  mne pohltilo a nastartovalo na tolik, že mi to nedalo spát, nikdy před tím jsem o Ericovi a o  Rekonektivním léčení a The Reconnection do té doby neslyšela.

Pátrala jsem dál po informacích, přečetla jeho knihy, podstoupila léčení a znovunapojení a za měsíc na to se přihlásila i na seminář s Erice Pearlem v Praze a netušila, jak mi to změní a převrátí život. Během semináře jsem podstoupila i svoje ,,Znovunapojení,, –  THE RECONNECTION, pak vše kolem nabralo na rychlosti, změny v mém životě byli neskutečné a rychlé. Můj život je od té doby radostnější a naplněnější.

Byla jsem nadšená.

Close Menu
×