Jak pomohl transformativní koučink mně

V ČEM ,,NASLOUCHÁNÍ,, TRANSFORMAČNÍ KOUČINK POMOHL MNĚ?

Zajímá mě více

Já sama jsem většinou dost emočně uzavřený člověk, který nerad sdílí svoje potíže. Hodně věcí jsem si řešila jenom v sobě a říct někomu, že mě něco trápí nebo že potřebuji pomoci, byl pro mě projev slabosti a neschopnosti. Vlastně jsem se i za to styděla, nechtěla jsem o tom mluvit, aby si někdo něco nemyslel. Pořád to se mnou není jednoduché, ale v tomhle mi transformační koučink hodně pomohl. Díky bezpečnému prostředí, které se v rámci rozhovoru vytváří jsem mohla cokoliv sdílet a mít plnou důvěru v někoho , kdo mi skutečně NASLOUCHÁ, kdy se mohu plně otevřít a přestat si hrát na to , že mám svůj život pevně v rukou a že je můj život dokonalý a bez problémů a že vše zvládnu sama.

Díky naslouchání jsem si uvědomila, jak moc jsme všichni propojení, kolik společných myšlenek máme, myšlenek které nás ovlivnily natolik, že jsme si prošli podobnými né-li téměř stejnými příběhy, často mi přišlo na mysl jakoby ten někdo nevyprávěl svůj příběh, ale můj, bylo to často neuvěřitelné a dojemné.

Bylo i zajímavé vnímat, že ačkoliv to byl podobný příběh, že na něho znám, vidím uvnitř sebe odpověď neboť tentokrát zde nejsem hlavním hrdinou, jen naslouchám a pozoruji…otevřelo mi to oči, jak JEDNODUCHÉ to má řešení, že ŽIVOT si opravdu TVOŘÍME sami a to zda bude složitý nebo jednoduchý určuje jen to jak přemýšlíme a jakým myšlenkám dáváme prostor a jaké myšlenky vpustíme dovnitř a jakým myšlenkám věříme a když náhodou sednu na lep myšlenkám, které nejsou pravdivé, nejsou moje, že si jich mohu včas všimnout a přestat kdykoliv hrát jejich hru tím, že jim přestanu naslouchat a přiživovat je.

Diky NASLOUCHÁNÍ jsem si taky uvědomila, že je jedno v jaké jsem roli zda naslouchaného nebo naslouchajícího neboť mě to vždy obohatí a dává mi to možnosti VIDĚT věci jinak, neboť je zde prostor a čas, kde se oba zklidníme s plnou důvěrou vstupujeme do prostoru vyššího ,,VĚDOMÍ,, , kde se dotkneme MOUDROSTI, kde nacházíme neomezené možnosti řešení našich problémů, se kterými se v životě potýkáme, je to to místo, kde jsme ,,DOMA,, uvnitř sebe, kde jsme sami sebou ve svojí přirozenosti a jasnosti, kde se dokážeme uvolnit a mít plnou důvěru v sebe, je to místo, kde si opět můžeme vzít svojí životní sílu a s ní se v plné důvěře můžeme opět postavit ŽIVOTU.

Je pro mě těžké toto vyjádřit slovy, neboť slova jsou omezená, ale ačkoliv pracuji s energiemi – věnuji se Rekonektivnímu léčení, které rozvíjí náš potenciál a navrací nás zpět do naší celistvosti, přesto je pro mě NASLOUCHÁNÍ něco jako další puzzle – krok k pochopení sama sebe a k transformaci.

NASLOUCHÁNÍ VÁM POMŮŽE DOSTAT SE DO VĚDOMÉHO STAVU – KDY SI UVĚDOMÍTE, ŽE JSTE TVŮRCI – ŽE TVOŘÍTE MYŠLENKOU A MYŠLENKA JE NAD HMOTOU.

Všechny články v blogu