Reconnective Healing – reference, která mě dojala má pokračování

Uplynul měsíc a já přidávám náš další prožitek z RL u Ivetky.

Zajímá mě více

Nadík Opltová  – 21.3. 2023

Uplynul měsíc a já přidávám náš další prožitek z RL u Ivetky.

S Honzíkem jsem na RL jela celkem třikrát.

Při druhém léčení bylo viditelné ,že si energie prohrávala s jeho tělem, ale hlavně bylo zřetelné, jak se vše změnilo v Honzíkovo vnímání. Pro nás rodiče autíka, který byl často nešťastný až v depresích, se najednou rozzářila obloha.
Honza začal i více komunikovat, více se soustředit, což je s jeho ADHD nadlidský výkon.

Rozhodla jsem se, že si RL též dopřeji a dohodla jsem si terapii u Ivetky.

Zažila jsem prožitek plný barev a světla, vibrace která procházela celým tělem, silné stisknutí čelistí, které bylo umocněno skřípáním zubů a nešlo zastavit. (skřípání zubů nemám ráda).  Mé nohy pocítily chlad, jako kdyby byly v ledové tříšti. Domů jsem odcházela s pocitem radosti a plná energie.

Další RL jsem si dala za 5 dnů a těšila jsem se jako malé dítě na pouť.

Druhý prožitek, byl naprosto odlišný, po uložení na lehátko si mě to v mžiku vtáhlo a začala další epizoda.

Bylo méně barev, ale před očima jsem viděla stín lidské hlavy, na tvářích jsem cítila vánek, který máte když nad vámi někdo stojí, na okamžik se mi zastavil dech, silně mi cukaly koutky úst doprovázené opět skřípáním zubů, ale skřípání už nebylo tak výrazně slyšet.

Vibrace si mé tělo opět pěkně vychutnala, hlava se mi stáčela na jednu stranu po chvilce i na druhou. V jednom okamžiku se mé tělo dostalo do takového protažení, až jsem ucítila křupnutí v oblasti hrudní páteře, došlo mi, že to nebylo asi náhodou, tohle místo je bolavé už 15 let po pádu na bruslích . upřímně se přiznávám, že když se mě Ivetka dotkla ,aby mi dala znamení ,že pro dnešek léčení končí, nechtěla jsem tuto epizodu ukončit.

Ivetko děkuji za sebe a za syna ,že jsme si prožili nepopsatelné dění v našem těle .A příběh nekončí, těším se na další setkání už teď vím, že si dopřejí i proces Reconnection!!!

A vy co stále váháte, tak není třeba ,dopřejte si tu radost, pocit štěstí a neskutečný nával energie 🌈

ZDE NAJDETE – PRVNÍ REFERENCI OD NADI OPLTOVÁ S JEJÍM SYNEM HONZOU

 

Všechny články v blogu