Reconnective Healing – reference, která mě potěšila, ale i dojala

Ani nevím, jak vše popsat ,protože to byl takový zážitek, který bych přála každému !

Zajímá mě více

Děkuji, paní Opltové za tuto krásnou referenci , která mě zahřála u srdce, potěšila, ale i dojala.

Nadik Opltova
Ani nevím, jak vše popsat ,protože to byl takový zážitek, který bych přála každému !
K paní Ivetce jsem přišla na Rekonektivní léčení se synem, který trpí atypickým autismem, ADHD a silná oční vada ,má časté úzkostné stavy až deprese ,řekli jsme si s manželem proč tohle nevyzkoušet ? Chvilku mi trvalo najít odvahu a oslovit paní Ivetu
a svěřit se jí s naším trápením. Syn Honza je svůj a jen tak si k tělu každého nepustí,oční kontakt navazuje strašně málo.
Když jsme dorazili k p. Ivetce nějak z nás obou vše spadlo ,popovídali jsme si ,ale to co jsem pozorovala na Honzíkovi hned
po rekonektivním léčení bylo krásné až k neuvěření, Honzík své prožitky nesděluje, tedy ne hned ,ale teď byl ochotný se o nich
i pobavit ,byl uvolněný , dobře naladěný a celý den veselý, což se u nás běžně neděje.
Pak ale přišlo něco pro mě nečekaného a p. Iveta mi dala možnost si na lehátko též lehnout ,jen aby mi trochu nastínila co asi tak ten můj AUTÍK HONZÍK mohl pociťovat 😉 Pro mě to byl tak silný prožitek, že jsem nevěděla jak ho v tu chvíli popsat ,najednou mě zalil pocit radosti, uvolnění, další den po probuzení jsem ale byla v šoku moje bolavé rameno už není bolavé, mé tupozraké oko nejednou není tak tupé:) podotýkám, že oko jsem už sama vyřadila z provozu a prodělaný covid to urychlil, rok jsem na oko téměř nemohla zaostřit, tento text píšu bez brýlí !!!
Jsem tak ráda ,že jsem v sobě našla odvahu a oslovila jsem Ivetku a těším se na další setkání ,protože už teď vím, že jedním rekonektivním léčením náš příběh nekončí, pro nás je toto začátek něčeho nového a určitě se o další prožitky podělíme a pokud je zde někdo, kdo stále váha zda jít či nejít na Rekonektivní léčení, za mě je jasné „Jdi a nech si ukázat ten krásný prožitek, protože ten vám nikdo nesebere a vy z něj budete nadšeni, stejně jako my !!!
Ivetko děkuji za syna Honzíka a za sebe ,že jsme se setkali !
Originál reference k nahlédnutí zde na tomto odkazu:https://g.co/kgs/e8NT7
Iveta Skřivanová
RECONNECTIVE HEALING
není ani technika, ani žádný soubor technik.
Nemá žádná pravidla, ani přesné postupy.
Je to zcela NOVÝ STAV BYTÍ.
Stává se VÁMI a vy se stáváte JÍM.
Je to něco co je námi a co nás přesahuje.
Jsem si vědomá, že energo-informační ,,léčení,, je pro mnoho lidí ještě stále nepochopitelné, a dokážu tyto lidi pochopit, protože před x lety jsem na tom byla stejně. Až do chvíle, kdy jsem si prošla svojí vlastní zkušeností a frekvence se pro mě staly naprosto hmatatelné a zcela přirozenou součástí mého života. V tu chvíli jsem si uvědomila, že je něco co nás přesahuje, je naší součástí,  ačkoliv to není vidět. Těžko se to dá popsat SLOVY.
Přesto vím, že to s námi pracuje a podporuje nás to na všech našich rovinách existence – fyzické, mentální, duševní a psychické – snaží se nás TO  vrátit zpět k  našemu plnému potenciálu, harmonii a rovnováze – a to je zdraví.
Všechny články v blogu